Rezidence laurin

O PROJEKTU

Rezidence Laurin

To je nový polyfunkční dům v pěší vzdálenosti od obchodních domů Albert a Lidl, stejně tak jako na autobusové nebo vlakové nádraží. Dům stojí v blízkosti centra Znojma i Vídeňské třídy. Tím pádem je zajištěna kvalitní dostupnost jak směrem na Vídeň, tak do Brna.

Zatímco první nadzemní podlaží bude sloužit k podnikání, druhé až páté patro je určeno k bydlení. Každý byt ve 3. – 5. patře má vlastní balkon nebo lodžii. Okna obytných místností i lodžie jsou orientovány na jihozápad. Přes ulici Vídeňskou a nižší zástavbu se vám otevírá výhled na údolí řeky Dyje, Kraví Horu a dále směrem na Louku a obec Konice.

Důležitým prvkem řešení je i skutečnost, že lodžie stíní velké plochy oken a brání přímému slunečnímu záření a minimalizují tak přehřívání interiéru bytů v letním období. Naopak tehdy, když slunce stojí na obloze níže, poloha rezidence umožňuje nerušený zážitek ze zapadajícího slunce.

Směrem na sever, do ulice Kotkovy a k firmě Laufen, jsou orientovány převážně chodby a schodiště.

Na střeše podzemních garáží ve vnitrobloku budovy je vytvořena prostorná střešní zahrada, doplněná nezbytným vybavením, která vám umožňuje trávení volného času a je také vhodným a bezpečným prostředím pro děti.

Výrazným prvkem uličního průčelí jsou prosklené plochy výkladců v 1.NP. Tím, že fasáda je výrazně odkloněná od přilehlé komunikace, vzniká prostor pro zahradní a parkovou úpravu, která pozitivně přispěje k vnímaní celého komplexu, stejně jako zpestří a zkvalitní kvalitu celého okolí.

Představení projektu

Stavba Rezidence Laurin byla zahájena v listopadu 2019 a plánované dokončení je v červenci 2021.

Dispozice bytů jsou 1+kk, 2+kk a 3+kk. Jednotlivé byty a půdorysy podlaží naleznete zde.

Samozřejmostí je moderní tichý výtah přímo z garáží, který Vás i s nákupem dopraví k Vašemu bytu.

Ke každému bytu lze přikoupit sklepní kóji a parkovací stání, které jsou umístěny v podzemní garáži

Zaujala vás možnost bydlení nebo podnikání v Rezidenci Laurin?

Tato stránka využívá Cookies. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ a dalším procházením webu s tímto souhlasíte. Více informací

Rezidence Laurin

Aktuální informace o provozu a bezpečnosti našich kanceláří v době koronaviru

Vážení klienti, bezpečnost našich klientů je u nás na prvním místě. 

Rádi bychom vás proto informovali o aktuální situaci ohledně provozu našich realitních kanceláří v době probíhajících opatření proti koronaviru.

Zjistětě více o přijatých bezpečnostních a provozních opatřeních v CENTURY 21.